Poniedziałek, 24 stycznia 2022
DARMOWE WYGASZACZE EKRANU

Bezpłatne wygaszacze ekranu 3D

3D Tunnel

Uszkodzony link: plik 3d_tunnel.jpg nie istnieje. OpenGL 3D Tunnel to wygaszacz ekranu dla Windows, który wyświetla obracający się tunel - efekt wiru powietrznego-tornada. Tunel może zostać pokryty dowolnymi obrazkami, które wybierze użytkownik.

czytaj dalej...

3D Knot

Uszkodzony link: plik 3d_knot.jpg nie istnieje. OpenGL Knot 3D to wygaszacz ekranu dla Windows, który wyświetla lustrzany, obracający się i zmieniający rozmiar węzeł 3D, czy też np. pierścień - w przypadku pobrania dodatkowych obiektów 3D.

czytaj dalej...

3D Deform

Uszkodzony link: plik 3d_deform.jpg nie istnieje. OpenGL Deform 3D to wygaszacz ekranu dla Windows, który wyświetla falującą flagę. Flaga teksturowana jest dowolnymi obrazkami wybranymi przez Użytkownika.

czytaj dalej...

3D Cubes

Uszkodzony link: plik 3d_cubes.jpg nie istnieje. OpenGL Cubes 3D jest wygaszaczem ekranu dla Windows wyświetlającym, w zależności od konfiguracji, jedną lub dwie kostki obracające się w różne strony. Ściany kostek mogą zostać pokryte dowolnymi obrazkami, które wybierze użytkownik.

czytaj dalej...

3D Cosmos

Uszkodzony link: plik 3d_cosmos.jpg nie istnieje. OpenGL Cosmos 3D jest wygaszaczem ekranu dla Windows wyświetlającym lecące w stronę użytkownika obracające się światełka lub gwiazdki - w zależności od konfiguracji.

czytaj dalej...

Powered by Etomite CMS.